اهداف پاتریکس

هدف ما جلب رضایت صد درصدی شما مشتریان عزیز بوده و همواره تمام سعی و تلاش در راستای رضایت روز افزون به تمامی عزیزان و هم وطن های عزیزمان خواهیم داشت.

از جمله اقدامات مهم مجموعه پاتریکس همراه: خرید آسان، تضمین قیمت، ارایه بهترین خدمات و گسترش شبکه فروش و رسیدگی به آن ها با بالاترین کیفیت و کمترین زمان

اهداف اصلی ما رسیدگی به درخواست و نظرات مشتریان میباشد و با همکاری و کادر متخصص و آموزش دیده برآنیم تا مشکلات مشتریان در کوتاه ترین زمان انجام شده و سعی ما همواره بر این است که کامل ترین و به روز ترین اطلاعات محصولات را برای مشتریان فراهم کنیم.

هدف مجموعه پاتریکس برخلاف فعالان در این زمینه تنها فروش محصول نیست بلکه همواره بدنبال این است که مشتری بهترین انتخاب را بوسیله کاملترین تیم مشاوره داشته باشد، به همین منظور تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در کنار هر محصول اطلاعات تکمیلی نیز در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

بطور قطع تعهدات اخلاقی و مشتری مداری تنها مولفه پاتریکس همراه می باشد تا  این مجموعه را برای خرید امن انتخاب کنید.

این فقط یک شعار نیست هدف وآرمان پاتریکس همراه کمک به یک تصمیم درست در خرید و تعالی فرهنگ در زمینه ارتباطات می باشد.

اعتماد:همواره تلاش میکنیم با ارائه بهترین قیمت های بازارو تامین کالاهای اصلی و محبوب شما عزیزان بتوانیم سهمی در آرامش شما داشته باشیم و متناسب با نیاز شما محصول مورد نظر با بالاترین کیفیت موجود را نیز به دستتان برسانیم.