به برنامه همکاری در فروش خوش آمدید

ایجاد لینک و بنر ادامه ترافیک کلیک ها در "پاتریکس" پورسانت به دست آورید

درخواست شما با موفقیت ارسال شد به زودی از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

برنامه همکاری در فروش

همکاری در فروش برنامه‌ای است که در آن می‌توانید فقط با تبلیغ گوشی‌های ما در وب سایت خود کمیسیون دریافت کنید. هر زمان که کاربر با مراجعه به پاتریکس مارکت از طریق شما خریدی انجام می‌دهد (از طریق لینکی که ما در اختیار شما قرار خواهیم داد)، با خرید ایشان مبلغ کمیسیون بر اساس خرید آنان به شما تعلق می‌گیرد. پیوستن به این برنامه برای شما هزینه ای ندارد  که آن را متمایز ، با ریسک کم و استراتژی بازاریابی و فروش بالا در مقایسه با سایر برنامه‌ها می‌کند.
به عبارت دیگر، شما برای خرید، انبار، نگهداری و تحویل کالا‌ها هیچ هزینه‌ای نمی‌کنید اما در ازای فروش همان کالا مبلغ معقولی به حساب شما واریز خواهد شد.

نحوه عملکرد برنامه؟

این فرایند بسیار ساده می باشد. کافیست به پورتال همکاری در فروش وارد شوید و یا در آنجا ثبت نام کنید، لینک همکاری در فروش را بردارید و آن را در وب سایت / وبلاگ خود قرار دهید. با مشتری شدن بازدید کنندگان مشاهده خواهید کرد که مانده حساب کاربری شما افزایش می یابد. زمانی که:

شما می‌توانید در وب سایت یا شبکه‌های مجازی خودتان لینک فروشگاه پاتریکس را بگذارید. به این صورت، هر کسی که از طریق توصیه‌نامه‌های شما اقدام به خرید بکند، یا حتی فقط از طریق وب سایت شما وارد لینک ما بشود، خودبخود به اعتبار شما در پاتریکس افزوده می‌شود و هرزمان که دوست داشتید میتوانید نسبت به تسویه حساب اقدام کنید و درآمد خودتان را از پاتریکس دریافت کنید.

مدیریت آمار

با برنامه همکاری در فروش پاتریکس، شما می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به درآمد خودتان را سریعا و در همین جا مشاهده کنید. ما در همین صفحه برای شما گزارش‌هایی را ایجاد خواهیم کرد که بصورت کامل بفهمید چه میزان از طریق وب سایت شما وارد بخش خرید محصول پاتریکس مارکت شده‌اند، چه میزان از این انتقال‌ها موفقیت‌آمیز بوده و به چه تعداد و حتی چه محصولاتی از طریق لینک وب سایت شما در مجموعه پاتریکس به فروش رفته. با در دست داشتن این اطلاعات شما به راحتی می‌توانید تبلیغات حرفه‌ای‌تر، تصمیم‌گیری‌های سریع‌تر و موثر‌تر و همچنین استراتژی‌های موفقیت‌آمیز‌تری برای به حداکثر رساندن سود خود‌تان داشته باشید.
 

ابزار همکاری در فروش

از طریق ابزارهای وابسته ویژه طراحی شده ما یعنی "تولید کننده لینک همکاری در فروش" و "تولید کننده پیوند محصول" ، کاربر می تواند به راحتی برنامه وابسته خود را مدیریت کند. از طریق ابزارهای ما ، ایجاد پیوندها و بنرهای محصولات وابسته و کسب درآمد آسان است.