پاتریکس

پاتریکس یک فروشگاه اینترنتی است که به صورت تخصصی انواع گوشی های موبایل ، تبلت و لوازم جانبی تلفن همراه را با ضمانت نامه به مشتریانش عرضه می کند.

پاتریکس فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه یک خبرنامه ایست که آخرین مقالات را در حوزه تکنولوژی وگوشی های هوشمند برای علاقمندان در این زمینه اصلاع رسانی میکند،پس مارا دنبال کنید.. اصلاع رسانی خبرنامه در حوزه های جدیدترین اپلیکیشن و بازی،اخبار نرم افزار و سخت افزار،معرفی محصول و رونمایی از جدیدترین محصولات موبایل و فن آوری و همچنین لوازم جانبی می باشد.  
همواره مجموعه پاتریکس همراه میکوشد تا با ارایه اخرین اخبار و اطلاعات در حوزه موبایل بتواند مطالب آموزشی و مشاوره درمورد انتخاب و تکنیک های نگهداری از تلفن همراه را در دسترس عموم قرار بدهد. لازم به ذکر است که تمامی افرادی که تمایل به خرید از فروشگاه اینترنتی ما را دارند از فرصت هایی چون ارسال رایگان، تخفیف ویژه، ضمانت نامه معتبر، انواع روش های پرداخت مطمئن و همچنین پرداخت درب منزل، 7روز ضمانت بازگشت وجه، تضمین قیمت و پشتیبانی آنلاین برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان فراهم می آورد مجموعه پاتریکس مارکت تمام سعی و تلاش خودرا برای ارسال سفارش عزیزان تهرانی در همان روزکاری و خارج از تهران را حداکثر 24 تا 48 ساعت بعد ازثبت سفارش انجام می دهد.

تماس با ما
99%
مشتری راضی و خوشحال
200+
جوایز و افتخارات
250
پروژه تحویل داده شده
08:00 تا 21:00
ساعات کاری ما